Album na blejtramie

by - poniedziałek, października 03, 2016

 Dzisiaj krótka relacja  z sobotniego Craft Party w Poznaniu i efekt warsztatów z Gosią S., czyli Małgorzatą Salamon, która wprowadziła zainteresowane osoby w tajniki tworzenia albumów blejtramowych.

Oto moja praca - niestety, nieskończona z powodu moich ograniczeń czasowych:(
Gosia przygotowała potrzebne materiały i wszystkie dodatki potrzebne do zrobienia albumu. Nawet przycięła papiery do właściwych wymiarów! W trakcie kursu dokładnie objaśniła sposób wykonania takiego romantycznego albumu. Do nas należało stworzenie własnej kompozycji pod  Jej czujnym okiem  :)
Album może pomieścić całkiem sporo zdjęć, oczywiście to zależy od naszej inwencji i potrzeb . Ozdoby mogą być być bardzo różne -według naszych upodobań. Warto zatem przemyśleć kolorystykę i dobór dodatków, bo to one będą tworzyć klimat albumu.
 Album jest wielowarstwowy, rozkładany. Można go prezentować w pozycji stojącej, można go również zawiesić na ścianie jak obrazek... Mówiąc krótko -album blejtramowy jest naprawdę wielofunkcyjny:)
Craft Party to również impreza wystawiennicza, więc znane i lubiane firmy, zajmujące się produkcją i sprzedażą materiałów do twórczości handmade, miały w Poznaniu swoje stanowiska, gdzie prezentowały swój asortyment. W trakcie Craft Party prowadzono warsztaty i pokazy różnych technik - głównie z dziedziny scrapbookingu. Każdy mógł znaleźć dla siebie coś ciekawego, bo uwzględniono potrzeby osób początkujących i zaawansowanych :)
Uległam pokusie i zakupiłam kilka drobiazgów, w tym dwie najnowsze kolekcje UHK Gallery - jesień i zimę, które wcześniej podziwiałam w internecie...
Muszę dopracować ten mój album, bo niestety w środku "straszy" pustymi miejscami...

Pozdrawiam,
Anetta

You May Also Like

10 comments

 1. Okładka albumu cudowna, jak go skończysz będzie cieszył niejedno oko :)
  Czemu ja mam wszędzie tak daleko...

  OdpowiedzUsuń
 2. Album zapowiada się rewelacyjnie!
  Nie mogę się doczekać całości...
  I koniecznie muszę się w przyszłym roku zmobilizować na taką imprezę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapowiada się śliczny album :) Kończ prędko i pokazuj efekty :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Anetko moze i nie skończony, ale album juz wygląda prześlicznie!
  pozdrawiam cieplutko

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawa zapowiedź :) Czekam na finał ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Już wygląda ciekawie, a impreza bardzo fajna :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękny album już a co dopiero będzie jak skończysz!! pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 8. Fajna rzecz takie spotkanie twórczo zakręconych, a efekt namacalny zapowiada się rewelacyjnie, więc czekam na finisz. Patrząc na te stoiska czuje wdzięczność swojego budżetu domowego, że mnie tam nie było;-)Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Album zapowiada się r e w e l a c y j n i e :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 10. Album juz ma zadatki na coś pieknego :) Bardzo mi się podoba to co napisałaś - że należy przemysleć kształt albumu wcześniej.
  Milej pracy.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i zapraszam ponownie:)