O mnie


Mam na imię Anetta. Pomysł stworzenia bloga z kreatywną twórczością rękodzielniczą kiełkował we mnie od dawna, ale realizacji doczekał się dopiero na początku 2015 roku.

    
   Moja przyjaźń z różnymi technikami rękodzielniczymi z reguły miała trudne początki, ale tak często bywa z tym, co naprawdę lubimy. Kiedy próbowałam opanować druty, obsesyjnie koncentrowałam się na tym, aby nie wykłuć sobie oka...Kiedy miałam usiąść do maszyny do szycia, obawiałam się, że przyszyję sobie palec do materiału.. Skutkiem hafciarskich zapędów jest igła w nodze... Historia z szydełkiem była nieco mniej dramatyczna i nie potrzebowała chirurgicznej interwencji... Najmniej inwazyjna okazała się frywolitka, którą pokochałam całym sercem i staram się ocalić od zapomnienia, m.in. poprzez stworzenie kursu dla początkujących i warsztatów, które prowadzę na żywo.
     Lubię scrapbooking, choć sprzątania tego twórczego bałaganu nie lubię:) Tworzę kartki i albumy zawsze pełne kolorów, kwiatów i mnóstwa dodatków, bo lubię styl shabby chic, a także prowansalski i rustykalny.

   Rękodzieło to moja pasja. Inspiracji do prac szukam przede wszystkim w bogactwie natury. Uwielbiam jej różnorodność kształtów, form, kolorów, które nieustannie fascynują mnie swoim pięknem i doskonałością.
Lubię tworzyć kursy i tutoriale i dzielić się swoim doświadczeniem i pomysłami. Jestem humanistką z wykształcenia i szczególne miejsce zajmują w moim życiu książki.
     
Zapraszam do lektury bloga:)
 Anetta
 

    

Share
Tweet
Pin
Share