O mnie


Kilka słów o mnie....


Mam na imię Anetta.

Pomysł stworzenia bloga z kreatywną twórczością rękodzielniczą kiełkował we mnie od dawna, ale realizacji doczekał się dopiero na początku 2015 roku.

Moja przyjaźń z różnymi technikami rękodzielniczymi z reguły miała trudne początki, ale tak często bywa z tym, co naprawdę lubimy.

Frywolitkę odkryłam kilka lat temu i pokochałam całym sercem. Staram się ją ocalić od zapomnienia, m.in. poprzez stworzenie kursu dla początkujących i prowadzenie warsztatów.

Lubię scrapbooking, choć sprzątania tego twórczego bałaganu nie lubię:) Tworzę kartki i albumy zawsze pełne kolorów, kwiatów i mnóstwa dodatków, bo lubię styl shabby chic, a także prowansalski i rustykalny.

Rękodzieło to moja pasja. Inspiracji do prac szukam przede wszystkim w bogactwie natury. Uwielbiam jej różnorodność kształtów, form, kolorów, które nieustannie fascynują mnie swoim pięknem i doskonałością.

Lubię tworzyć kursy i tutoriale i dzielić się swoim doświadczeniem i pomysłami. Jestem humanistką z wykształcenia i szczególne miejsce zajmują w moim życiu książki. Zapraszam do lektury bloga:)

Anetta

Share
Tweet
Pin