Nici, nitki i niteczki - czerwiec
Maj przeminął podejrzanie szybko i jak to w ostatnich kilku latach bywało z wczesnej wiosny nagle wskoczyliśmy w upalne lato. Nie przepadam za upałami, ale wiadomo każdy lubi coś innego.
Pełne słońca, radości z pierwszych dni wakacji, truskawek, malin, borówek, lodów i wszystkiego co wzbudza w nas szczęcie i poczucie zadowolenia. Nadal mogą być kwiaty, ptaki, motyle i inne owady, ale pomyślcie nad pracami, które przywodzą wam na myśl początek lata. Może kwitnące lawendy...
Nie chcę tu niczego sugerować. Powyższe propozycje potraktujcie jako inspirację do własnych twórczych poszukiwań :) Przypominam w pracach powinna znaleźć się choć symboliczna nitka. Mile widziane wszelkie nitki, wełny, włóczki, muliny, kordonki, sznurki, a nawet tasiemki.
Zapewne powstaną piękne i zadziwiające prace w różnych technikach rękodzielniczych. Czekam na nie z niecierpliwością, a tymczasem zachęcam do odwiedzania i komentowania prac uczestniczek zabawy, bo na tym polega wspólna zabawa. Odwiedzajmy się wzajemnie. Nawiązujmy nowe znajomości. Obserwujmy nowe blogi.
Linki do Waszych prac wstawiajcie w komentarzach pod tym postem. Przypominam, aby w Waszych postach był banerek zabawy i aktywny link do mojego bloga, na którym trwa nasza wspólna zabawa.
I tyle na dziś.
Pozdrawiam,
Anetta (Jamiolowo)



17 comments
No cóż, u mnie nie na temat praca ale z wloczki, pozdrawiam.
OdpowiedzUsuńFajny temat i ciekawa jestem, co też wpadnie mi do głowy...
OdpowiedzUsuńPozdrawiam ciepło
Z oczkowego blogu podrzucam frywolitkę.
Usuńhttps://oczka2.blogspot.com/2026/06/nici-nitki-i-niteczki-frywolitkowo.html
Pozdrawiam ciepło
Dodaję coś haftowanego.
Usuńhttps://splocik2.blogspot.com/2026/06/nici-nitki-i-niteczki-6-i-dekoracyjnie.html
Pozdrawiam ciepło
Świetny temat 🙂 jeszcze nie mam pomysłu co zrobię, ale na pewno coś powstanie 🙂
OdpowiedzUsuńSerdecznie pozdrawiam.
Oo ten miesiąc to dopiero daje paletę możliwości :D Pomyślę i może coś dołożę swojego ;)
OdpowiedzUsuńMiłego dnia!
Angelika
Też nie lubię upałów, już dzisiaj jest dla mnie za gorąco. Uściski
OdpowiedzUsuńU mnie już praca do zabawy
OdpowiedzUsuńhttps://robotkirecznenawesolo.blogspot.com/2026/06/dzien-mamy.html?m=1
Pozdrawiam
Moja czerwcowa praca : https://haftipatchwork.blogspot.com/2026/06/czerwiec-w-hafcie.html . Pozdrawiam serdecznie:)
OdpowiedzUsuńMoa praca jest tutaj:
OdpowiedzUsuńhttps://misiowyzakatek.blogspot.com/2026/06/pudeko-z-wrozka-czerwiec.html
Zdecydowanie też nie lubię upałów ale temat jak najbardziej na czasie !!! Pewnie znowu piękne prace letnie powstaną.
OdpowiedzUsuńPozdrawiam
Moja praca czerwcowa: https://uantoniny.blogspot.com/2026/06/cytrynowy-skrzat.html
OdpowiedzUsuńDziewczyny coraz bardziej się rozkręcają. Będzie co oglądać, bo temat rzeka.
OdpowiedzUsuńMoja czerwcowa praca jest tutaj: https://papierkowoniteczkowo.blogspot.com/2026/06/nici-nitki-i-niteczki-czerwiec.html
OdpowiedzUsuńPozdrawiam serdecznie :)
Moje nitki na czerwiec :)
OdpowiedzUsuńhttps://mirosek.blogspot.com/2026/06/podkadki-pod-kubki.html
Moja praca czerwcowa https://niesfornedruty.blogspot.com/2026/06/364zaliczy-czy-nie-zaliczy.html?m=1, pozdrawiam.
OdpowiedzUsuńczerwcowa praca - https://iglaprzezkanwe.blogspot.com/2026/06/149-trzy-w-jednym.html Pozdrawiam
OdpowiedzUsuńDziękuję za odwiedziny i zapraszam ponownie:)