Podsumowanie Nici, nitek i niteczek -maj
Pogoda potrafi zaskakiwać - od ostrych przygruntowych przymrozków wskoczyliśmy w ciągu doby w pełnię lata... Niesamowite i chyba niebezpieczne dla roślin i owadów.
W maju na niteczkową zabawę wpłynęło 25 prac, ale uczestniczki były 23. Powstały piękne i różnorodne prace - przede wszystkim wiosenne i pełne kolorów.
Zachęcam do zapoznania się galerią majowych prac i komentowania prac innych uczestniczek, bo na tym polega wspólna zabawa.
Zachęcam do zapoznania się galerią majowych prac i komentowania prac innych uczestniczek, bo na tym polega wspólna zabawa.
Galeria prac majowych
Dusia z bloga Syndrom Kury Domowej wykonała na szydełku cudne kwiatowe zakładki i radosne breloczki.
Lidzia z Misiowego Zakątka wyhaftowała cudowną wróżkę z bukietem kwiatów i zrobiła piękne pudełeczko.
Agata z bloga Robótki ręczne na wesoło przygotowała piękną szatkę (szal) na chrzest.
Ania z bloga Ręczne Robótki Anny wyhaftowała wiosennego tulipanka i zrobiła karteczkę z haftem.
Mariola z bloga Haft i Patchwork wyhaftowała biscornu z cudownym motywem pszczół z jednej strony, i kwiatów z drugiej.
Elunia z bloga Papier i nitki wyhaftowała wiosenne kwiatki z koneweczką i zrobiła karteczkę.
Urszula z bloga Niesforne druty zrobiła szydełkową chustę w pięknych stonowanych kolorach.
Antonina z bloga U Antoniny zrobiła szydełkowe bardzo energetyczne podkładki pod kubki z motywem żółciutkich cytryn.
Marylka z bloga Weekendowe robótki wysupłała cudowną frywolitkową zakładkę z motywem kwiatowym.
Bożena z bloga Handmade Boni zrobiła na szydełku piękną ażurową bluzeczkę z kwiatowymi motywami.
Splocik z bloga Moje, splocikowe oczka- lewe, prawe i... dorobiła do kompletu drugą frywolitkową serweteczkę:)
Jeanette z bloga Igłą przez kanwę wykonała haft uroczej lokomotywy i zrobiła karteczkę.
Motylek z bloga Okruchy zrobiła na drutach piękną chustę Maluka w kolorze bzów.
Gosia z bloga Magiczny Świat Krzyżyków wyhaftowała napis w wiosennym stylu i zrobiła z niego zawieszkę.
Barbara H. z bloga Szydełkowanie i quilling zrobiła na drutach szal w prawdziwie wiosennej kolorystyce.
Mariola z bloga Krzyżykowy szał wyhaftowała uroczy wiosenny obrazek z kwiatem jabłoni i pszczołą.
Splocik z bloga Splecione nitki i słowa wyhaftowała zakładkę do książki z kwiatkami, pszczołami i znaczącym przesłaniem :)
Leacathy z bloga Moje hobby, moja pasja wykonała z korali serce, które miało być breloczkiem do torebki, ale chyba będzie ozdobą na choinkę :)
Joanna Ch. z bloga Joanna-haft wyhaftowała cudny wiosenny kalosz z tulipanami i zrobiła karteczkę:)
Mirosława z bloga Mirosek zrobiła szydełkowe motylki- cudownie kolorowe :)
Angelika z bloga Wildfiret zrobiła na szydełku kwadracik z pszczółką :)
Moja praca -frywolitkowa serweteczka z kwiatkami.
Podsumowanie maja:
a-tematyka:
- motywy wiosenne- 19
a-tematyka:
- motywy wiosenne- 19
- inne - 6
b- technika:
-szydełko - 9
-druty -2
-haft- 10
-frywolitka- 3
-szycie-
-filc -
-inne-1
Dziękuję wszystkim za udział w niteczkowej zabawie i zapraszam do zabawy w czerwcu.
Wytyczne znajdziecie we wczorajszym poście.
Wytyczne znajdziecie we wczorajszym poście.
Jeszcze raz przypominam, że warto zajrzeć do innych uczestniczek zabawy i zostawić komentarz z miłym słowem.
Pozdrawiam,
Anetta (Jamiolowo)




















13 comments
Piękne prace......pozdrawiam
OdpowiedzUsuńPiękna galeria inspirujących prac w różnych technikach. :)
OdpowiedzUsuńPozdrawiam ciepło
Ogrom przecudownych prac! Mamy bardzo zdolne dziewczyny. Nadrabiam zaległości na waszych blogach więc proszę o cierpliwość. Dobrze,że dziś jest dzień wolny.
OdpowiedzUsuńPiękna kolorowa i różnorodna galeria.
OdpowiedzUsuńKocham galerie prac! Chociaż później chętnie bym sama wiele prac pokazanych w galerii wykonała, ale brak czasu niestety krzyżuje takie plany.
OdpowiedzUsuńGratulacje dziewczyny - prace są wspaniałe!
Uściski
Piękne prace powstały w maju i co najważniejsze każda inna i każda wiosenna !! Dziękuję za zorganizowanie i prowadzenie zabawy !!
OdpowiedzUsuńPozdrawiam
Prace sa super. Inspirujące i wiosenne
OdpowiedzUsuńPiekne prace!
OdpowiedzUsuńMnóstwo prac. Jest co podziwiać. Pozdrawiam :-).
OdpowiedzUsuńAle piękna ta cała galeria, aż człowiek się na chwilę zatrzymuje i łapie trochę takiego „spokoju w nitkach” 😊 tylko tak sobie myślę, czy przy tej pogodzie faktycznie da się jeszcze nadążyć z tymi wszystkimi wiosennymi motywami, skoro natura sama już trochę przeskoczyła w lato.
OdpowiedzUsuńNajbardziej mnie zastanawia, jak różnie można podejść do tego samego tematu — jedni idą w haft, inni w frywolitkę, jeszcze inni w szydełko, a efekt i tak potrafi być zupełnie inny emocjonalnie.
Niesamowite pomysły, zaskakujące prace. Dzięki takim osobom jak Ty, można oglądać tyle rozmaitości w jednym miejscu.
OdpowiedzUsuńAle fajne są te cytrynki :o Super pomysł.
OdpowiedzUsuńRównież brałam udział. Dodałam post z dziełem i banerem ;) Coś jeszcze powinnam zrobić?
Pozdrawiam ciepło! Miłej środy🌸
Angelika
Pod postem z wytycznymi na maj należąło umieścić komentarz z linkiem do posta z pracą. Zaraz zajrzę do Ciebie:)
UsuńDziękuję za odwiedziny i zapraszam ponownie:)