Wielkanocne ozdoby...

by - niedziela, kwietnia 04, 2021

Wielkanocne ozdoby i życzenia

W tym roku zrobiłam kilka wielkanocno -wiosennych wianków brzozowych, które ozdobiłam zajączkami ze sklejki. Sama wycinałam te zające na wyrzynarce. Najpierw narysowałam sobie wzór, a potem cięłam. Niby są podobne, ale każdy inny, szczególnie przy uszach ponosiła mnie fantazja :D Przygotowałam też skromne stroiki - z zającem i kurą. W pracy zrobiłam również kilkanaście karteczek z jajkami i zającem w roli głównej. Jakoś w tym roku ciągnęło mnie w stronę stonowanych kolorków, niekoniecznie typowo wiosennych.


Wielkanocne smutki

 Zrobiłam to wszystko miesiąc temu. W pracowni zostały duże skorupy "jaj", które wyprodukowałam z chłopakami z papieru, wikolu i balonów, ale niestety nie zdążyliśmy zrobić stroików, bo wszyscy trafiliśmy na kwarantannę. A potem było już tylko gorzej, bo zachorowałam... Siedzę w domu z synem w izolacji. Tak mijają nam kolejne bezsensownie spędzone święta... No nic, nie będę tu smęcić, ale kwarantanna, choroba i izolacja pozwoliły mi poznać prawdziwych przyjaciół, którzy byli przy nas mimo wszystko... Cieszę się, ze z czystym sumieniem będę mogła zakończyć kilka niepotrzebnych relacji, bo trudne sytuacje pokazują, kim ludzie są naprawdę. Latami mogą się maskować, udając kogoś innego... A przecież to nic trudnego zadzwonić, wysłać sms-a czy e-maila...
Pozdrawiam,
Anetta (Jamiolowo)


You May Also Like

15 comments

 1. Mimo wszystko , pogodnych , Radosnych Świąt.Duzo zdrowia.Pozdrawiam.Ozdoby cudowne,

  OdpowiedzUsuń
 2. We are having a 2nd wave of the infection in India as well, and it is way more steep than last year! Hope you and your family feel a lot better a lot sooner. ((((hugs))))

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne dekoracje. Zdrowia życzę. Wesołych świąt Wielkanocnych.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję za życzenia, które w pełni odwzajemniam. :)
  Dużo zdrowia :)
  Pozdrawiam ciepło.

  OdpowiedzUsuń
 5. Zdrowiej i wracaj do codzienności lepszej. Ja też sądzę że pandemia pozwoliła zweryfikować moich "dobrych" znajomych. Pozdrawiam i cieszcie się sobą mimo wszystko :-).

  OdpowiedzUsuń
 6. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia i spokojnego świętowania!
  Niestety sytuacje życiowe weryfikują przyjaciół i to jest przykre:(
  Serdeczności ślę:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Życzę Wam dużo zdrowia i samych dobrych ludzi dookoła.
  Ciepłych i spokojnych Świąt!

  OdpowiedzUsuń
 8. Mnie złapało przed Bożym Narodzeniem, więc wiem, jakie to jest ciężkie i smutne przeżycie. Ślę dużo dużo zdrowia i życzę mimo wszystko radosnego świętowania.

  OdpowiedzUsuń
 9. Anetko piękne dekoracje i podziwiam za to wycinanie wyrzynarka bo to dość ciężka praca. Jaja nie zginą zrobicie po świętach. Niestety wirus krąży i będzie krazyl. Ważne abyś po przejściu nie miała skutków ubocznych. Z przyjaciółmi to tak jest, poznajemy zawsze w najgorszej biedzie, ale wiesz kochana nie tylko przyjaciele ale i rodzina pokazują w takich momentach na kogo można liczyć.
  Dziś już drugi dzień świąt więc życzę Tobie i synowi udanego lanego poniedziałku i dużo zdrówka. Trzymaj się😘

  OdpowiedzUsuń
 10. Anetko, piękne wiosenne stroiki. Życzę dalszego miłego świętowania :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Anetko, przede wszystkim szybkiego powrotu do zdrowia! a ozdoby cudne, każda z osobna i wszystkie razem! miejmy nadzieję, że to szaleństwo wkrótce się skończy.Pozdrawiam poświątecznie:)

  OdpowiedzUsuń
 12. Cudowne świąteczne prace , kurka jest przesłodka :) Nosy do góry, kwarantanna minie, choroba też, dacie radę :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Piękne ozdoby, zwłaszcza kura:) Życzę Wam dużo zdrówka!

  OdpowiedzUsuń
 14. Świetne dekoracje powstały. Anetko życzę zdrówka. Będzie dobrze. Musi i tego się trzymaj. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 15. Mam nadzieje, że już wszyscy czują się dobrze ... u mnie była panika wokół gdy mąż dostał na test (wyszedł negatywny) ale niesmak pozostał - tak bywa...
  Przepiękne i tak udało Ci sie stworzyć ozdoby - zdrowie jest najważniejsze i świeta w najbliższym gronie :)
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i zapraszam ponownie:)